Firmast

Vesmaco asutati 1. juunil 2000. aastal Tallinnas.

Meie põhiliseks tegevussuunaks on klaasplastikust vihma- ja reovee puhastussüsteemide, rasvapüüdurite, õli- bensiinipüüdurite, pumplate ning mitmesuguste vedelike hoidmiseks mõeldud mahutite tootmine ja müük.

Meie toodang on saadaval ka Lätis, Leedus, Poolas, Soomes, Rootsis Norras ja Venemaal.

Kahekümne tööaasta jooksul oleme valmistatud üle 12000 toote, mis on kasutusel Balti riikides, Skandinaaviamaades, Araabia poolsaarel, Venemaal ja teistes SRÜ riikides.

Meie toodete läbimõõdud on (millimeetrites):

Pikkus ei ole piiratud.
*Nende läbimõõtudega mahutite tootmine toimub eritellimuse alusel.

Tootmine

Meie tooted on valmistatud mitmekihilisest armeeritud klaasplastist (GRP ja GFRP) otsese automaatse masinkerimise meetodil. Kõik tooted on tehtud kvaliteetsest ja sertifitseeritud materjalidest. Kõiki tooteid ja materjale testitakse korraparaselt.

Kogu toodang läbib kvaliteedikontrolli, mis võimaldab meil vastutada kvaliteedi eest ja anda oma toodetele pikaajaline garantii.

 

Вся производимая продукция проходит контроль качества, что позволяет нам отвечать за качество и давать гарантию на наши изделия.

Meie toodangut on kasutatud

  • Pumplad ja sadevee puhastussüsteemid: Tallinna Lennart Meri Lennujaama, Paldiski meresadama ja Saku Suurhalli objektidel;
  • Pumplad: Jõgeva linna kanalisatsioonivõrgus, Haapsalu kultuurikeskuse,
    Mäo ringitee ja Viljandi prügila objektidel;
  • Valmistasime suure immutusvee mahuti koos mikserite ja pumpadega Kohila paberivabrikule.

Oleme teinud tihedat koostööd selliste tuntud ehitusfirmadega nagu Nordecon Infra AS, Merko Infra AS, Mapri Ehitus OÜ, Astlanda Ehitus AS, Paide MEK AS, Vensen AS, Teede REV-2 AS jne. Samuti on meil pidev koostöö selliste projekti- ja ehitusmaterjali hulgimüügifirmadega nagu Vennad Dahl AS, Hekkamerk OÜ, Vaga Tehnika Eesti AS, FEB AS jne.

Koostöö

Oleme alati avatud koostööks.

Kui te esindate projekteerimis-, ehitus- või insenerifirmat, olete huvitatud meie toodangu esindamisest oma riigis — saadame teile vajalikud dokumendid, korraldame tooteesitluse ja vastame kõigile teid huvitavatele küsimustele.

Võtke meiega ühendust