verlorenes handy orten fonic Android Iphone app spy voice here Computer spannung überwachen Handy link Android sms spionage Kindersicherung pc automatisch herunterfahren App eigenes handy orten Kindersicherung für das internet Phone spy app for iphone Smartphone Kindersicherung salfeld passwort Spy handy raumüberwachung Kindersicherung internet bund Spy app mspy Bluetooth spy Handy ortung mit gps App zur handy spionage link Handy abhören ohne app Spyware on an iphone 5s Android spy Altes handy als gps tracker here beste handy spionage software here mein handy orten o2 kindersicherung spy iphone site

Teenused

Nõustamine

Et meil on tänu tuhandetele valmistatud toodetele rikkalikult kogemusi, saame teid nõustada nii oma toodete ja nende koostisosade suhtes kui ka küsimustes, mis puudutavad nende tootmistehnoloogiat ja kasutamist teie projekti raames. Pakume teile nõustamist kõigil etappidel alates toodete väljatöötamisest ja projekteerimisest kuni nende kasutamise ja hoolduseni.

Seadistus- ja käivitustööd

Enamik probleeme ja rikkeid tekib ebaõige paigalduse ja seadistuse tagajärel. Soovitame tungivalt järgida meie instruktsioone ja kasutada sertifitseeritud ehitusfirmade teenuseid.

Kliendi soovil kontrollime seadmete paigaldust ja seadistust.

Valik ja projekteerimine

Vajalikke seadmete õige valik tagab kogu süsteemi korrektse töö.

Teeme vajalikud arvestused ja valime teie projektile sobivad seadmed. Võimaluse korral pakume ka alternatiivseid lahendusi.

Hooldus

Selleks, et tooted teeniksid teid kaua ja laitmatult, vajavad nad aeg-ajalt hooldamist.

Kliendi soovil koostame hooldusgraafiku, teeme toodetele diagnostikalt, viime läbi vajalikud veeanalüüsid.

Kohaletoimetamine

Mõistame toodangu hästi korraldatud kohaletoimetamise tähtsust. Kliendi soovil korraldame kohaletoimetamise, tagame peale- ja mahalaadimise ning vormistame saatedokumendid.

Enamik väliskliente kasutab ka meie veoteenust.

Kas olete huvitatud või on küsimusi? Võtke ühendust!